AGASSIZ

Tomáš Sikora - kytara, zpěv
Jakub Zemánek - bass kytara
Martin Sikora - bicí

Kapela vznikla roku 2009 na podzim.Funguje rok.Žánr:Metal s prvky trash.Máme 6 písní podomácku nahrané. Cíl:Hrat metal pěkně od kořenů,od srdce...nehrajeme komerčně aby jsme měli co nejvíc fandů,máme skální fandy a ti nás podporujou kdykoli a kdekoli,metal máme v srdcích a chcem vám to ukázat! Úspěchy: máme za první rok 17 koncertů za sebou,spolupracujeme s kapelou Seppuka,hráli jsme na festivalu s kapelou Arakain v Jablunkově,13.11 jsme odehráli koncert na chmelnici (PROROCK 2010)...

http://bandzone.cz/inexpresion

 


 

AHARD

Bohumír Žídek "Bobin" - zpěv
Ivan Jekielek "Jeki" - kytara
Martin Cupek "Buchta" - baskytara,posledních 5 let působil v kapele Miloše "DODO" Doležala.
Vítězslav Sargánek "Sargo" - bicí
Lukáš Lipina "Bony" - klávesy

Kapela AHARD vznikla v roce 2007 má za sebou bohatou minulost. Mimo jiné,Noc plná hvězd 2009. Jako předkapelu si nás vybral Blaze Bayley(ex Iron Maiden), Black Majesty(Austrálie) atd... CD "Prachy vládnou" nám pokřtila kapela ARAKAIN, které je i patronem našeho CD, a které jsme dělali předkapelu na festivalu Rocktherapy 2010. Hrajeme výhradně vlastní heavy metalovou tvorbu.

http://www.ahard.cz/

 


 

ALEXXIA

Ondřej Fišer - bicí
Ondřej Šnajdr - basová kytara
Jiří Kétyi - kytara
Milan Brettl - klávesy
Milan Švagr - housle
Vilém Potůček - flétna
Lenka Novotná – zpěv

Historie Alexxie se začala psát o noci svatojánské léta páně 2010, kdy Lenka, Jirka,Šneki a Vilda skončili v kapele Celtime a dali život právě Alexxii. Do této rodinnépohody se časem připojili Míla s Ondrou aby život Alexxie nabral ten správný směr asílu. Začátkem podzimu přichází houslista Milan aby se kapela Alexxia ustálila nasvých konečných sedmi členech.

http://bandzone.cz/alexxia

 


 

ALCHEMIST

Mentol – kytara, zpěv
Vony – basa, zpěv
Brady – bicí

Skupina ALCHEMIST vznikla na jaře roku 2007 spojením členů mosteckých skupin Chewbacca a Deathstar. Repertoárově se skupina odrazila od CD Disaster Area, které bylo v lednu roku 2007 nahráno Chewbaccou ještě pod starým názvem a ve staré sestavě. Po secvičení repertoáru se skupina opět vrátila na festivalová a klubová pódia v létě roku 2007 již pod novým názvem ALCHEMIST.
Na podzim roku 2008 již nová sestava nahrála aktuální čtyřskladbový snímek DOUBLEMIND .
Poslední koncert v této sestavě byl odehrán 29.11.2008 v teplickém klubu Raketa. Skupinu pro umělecké neshody poté opouští bubeník Jamez. A stejně jako na podzim Jameze, tak i Pilíka v červnu 2009 pohltila temná strana síly. Posilou se v létě 2009 stává nový bubeník Brady. Pozice druhé kytary zůstává nadále otevřena. Nicméně se ALCHEMIST vrhá na secvičení stávajících skladeb a tvorbu nového repertoáru. Současnou hudební tvář sami členové definují jako power/thrash metal. Veškerý repertoár je prezentován v angličtině. ALCHEMIST začíná opět koncertovat v únoru 2010.
Vydaná demo CD:
Disaster Area (2007)
Doublemind (2008)

www.alchemist.cz

 


 

ANIMAL HATE
Petr „Hlava“ Hlavenka – kytara, zpěv
Martin "Beny" Beneš – kytara
František "Francimor" Toman – bicí
Zdeněk Křepel – baskytara

Kapela plnohodnotně funguje již 10 let. Odehrála spousty koncertů u nás i v zahraničí.
Vydala 3 desky:
1. Fatal Error - ve své režii
2. Bell of Acheron - u Grodhaisn prods
3. …a Witsch Shall Be Born - u Metal Age
Bohužel časté odchody bubeníků prakticky kapele znemožňovaly se výrazněji prosadit na scéně, tzn. většinou byla naše existence spíše papírová… V současnosti se už dokončuje materiál pro 4. desku, která by měla vyjít příští rok.

http://bandzone.cz/animalhate1

 


 

AREA CORE

Jakub Soušek / guitar
vocal Jan Gorej / guitar
Milan Houžvička / bass guitar
Robin Příhoda / drums

Kapela Area Core se zrodila již před více než 4 roky. Tenkrát to byly začátky, které zažila snad každá kapela. Střídání zkušeben, střídání členů, hraní kopírací, otřesné i natřískané nezapomenutelné koncerty. Krize, nová motivace, střídání zkušeben, výměna členů, změna repertoáru...
2008 KAPELA NA BANDZONE.cz když už jsme se ustálili ve zkušebnách, členech a hudebním stylu, rozhodli jsme se ukázat to na internetu. Díky bandzone.cz jsme získali další fanoušky a my byli rádi, že se hudba líbí...
2009 KAPELA MĚNÍ SESTAVU odchází kytarista David Kutík a basák David Svoboda. Přichází nové tváře z rozpadlé kapely Red Eye. Honza Gorčík na kytaru a Milan Houžvička na basu. Společně zkoušíme repertoar a pouštíme se do nového. Díky šikovnému Gorovi nahráváme naše Demo CD, na kterém byla spousta práce. Tento rok jsme si zahráli na Basinfire festu a udělali několik rozhovoru pro hudebni servery.
2010 KAPELA VYDÁVÁ DEMO UNKNOWN SOLDIER po spousta odehraných koncertech v květnu vydáváme DEMO CD - Unknown Soldier (k poslechu na profilu). Stále tvoříme nové písničky a připravujeme material na nové CD. Hrajeme kde se dá. Za zmínku stojí i u nás dlouho hostující řvoun Zack, který na spoustě koncertů doplňoval vokály svým hláskem. Před námi je toho spousta. Nahrávání, eshop, videoklip, koncerty, křest, koncerty,...

http://www.bandzone.cz/area

 


 

ASSESSOR

ASSESSOR 4 členi, 1 host:

Jaroslav Pracna - kytara
Michal Roháček - solo zpěv
Jaroslav Pelán - kytara, zpěv
Vít Rampas - bicí

Host: Richard Abraham - bass + managment

Assessor vznikl kolem roku 1988. Vydal v roce 1990 debud Invaze. Pak rozpad. Několik náznaků návratu na scénu krachlo. Až v roce 2010 na jaře se začíná cvičit nejen nový materiál. V roce 2011 bude vydána druhá deska.

http://bandzone.cz/assessor

 


 

AVIDITY FOR

avi 2.jpg

Roman Schneider-kytara,sbory,samply
Pavel Vaněk-basa,sbory
Jarda Novák-zpěv
Jirka Kočí-bicí

Kapela vznikla začátkem roku 2009 z bývalých muzikantů kapel Fata Morgana a
Arbes. V létě 2010 vydali Avidity for... promo CD se čtyřmi skladbami, stylově se dáříci že hraje symphony metal.
Cílem kapely je hrát , hrát a něco dokázat a hlavně bavit fanoušky svou
muzikou

www.bandzone.cz/avidityfor

 


 

BAD VICTIM

Mile - zpěv
Ploťa - kytara
Eda - kytara
Lacio - basa
Marťas - bicí

Vznik r.2000 , styl metal-core , vydané 2 CD, blidness a střepina, nyní se chystá třetí kousek. Máme za sebou nějaké ty soutěže, některé jsme i vyhráli. Jinak festivaly i kluby? Taky jich pár už bylo. Dělame to proto, že nás to baví a chceme oslovit co nejvíce lidí.

http://bandzone.cz/badvictim

 


 

BLOODY CHIVE

Adam Jonáš  - zpěv
Martin Janků - kytara
Matěj Jonáš - bicí
Roman Mikulica - kytara
Matěj Kalužík - basovka

Začli jsme hrát v září roku 2010 a od té doby jsme odehráli 3  koncerty. Hrajeme něco ve stylu Power Trash Metalu. Jsme z jižní  moravy z města jménem Břeclav. Rádi bysme jednou dosáhli toho abysme  se mohli naší hudbou živit. Naším asi nejvetším úspěchem byl koncert s  Morčatama na utěku.

www.bandzone.cz/bloodychive

 


 

BORN AGAIN

Petr Koranda – Kory - zpěv
Pavel Peckl – Peklík - bicí
Luboš Stručovský – Strůča - kytara
Jan Špingl – Hanz - kytara
Petr Medek – Dědek - basa

Tam kdesi v hlubinách času, v zahradách zapomnění, začalo tlouct srdce nového tvora. Ten tvor, kterému v žilách koluje krev jeho metalových předků, ten který povstal z popela jako bájný Fénix, dostal jméno - BORN AGAIN. Začátkem roku 2003, kapela BORN AGAIN začíná pilně pracovat na prvních skladbách. Jedná se o melodičtější tvář metalu, lehce namíchanou hard corem. Po několika měsíčních zkouškách, kapela vylézá na pódia, kde odehrává svá první živá vystoupení Během roku odehrávají ještě pár úspěšných akcí s ( COLP, H. A. T. E., MALFORMED THOUGHT, EPISODE, AMBROSIA...) koncem roku, se BORN AGAIN nevyhnou personálním změnám. Kapelu opouští basistka a zanedlouho i vokálista. Zůstává trio - Honza Š.(guitar), Luboš S. (guitar), Pavel P. (drums). Na přelomu roku 2003 - 2004, BORN AGAIN opouští starou tvorbu a s nově nabytou silou pilují nové skladby. V kapele se zabydluje nový vokálista " Míla" (ex ANGER) a za pár měsíců zaplňuje prázdný post na místě basisty " Rozpi" (ex CRIMSON TIDE ). Hudba se nachází, na rozhraní melodického Deathu a Hard Coreu typu. Nový vokálista Míla posouvá pomyslnou laťku hodně vysoko a jeho projev dodává hudbě BORN AGAIN větší sílu. Nedílnou součástí hudby B. A. jsou texty, které se negativně staví proti válkám, násilí, krutému zabíjení zvířat, ničení přírody, rasismu, fašismu, komunismu a všemu tomu bezpráví, co nás dnes a denně obklopuje. Kapela odehrává několik úspěšných akcí společně s (DELUSION, MEACULPA, REEK OF SHITS, EPISODE…) V letních měsících vystupuje z " rozjetého vlaku " Rozpi (basist). Kapela je nucena odložit živá vystoupení a nahrávají promo CD. V mezi čase BORN AGAIN nahrávají v provizorních podmínkách u J. Hradecké kapely NUIT předprodukční devítiskladbové demo. Ke konci roku 2004, zaplňuje řadu P. Medek ( basist ex MALFORMED THOUGHT ). V roce 2008 nagráváme u Reny v LOCO studiu demo s názvem Amygdala obsahující 4songy. Poté nás náíhleopouští Míla a jeho místo o půl roku později plnohodnotně zaplňuje nový vocálista Kory. Společně se vidáváme na konzertní šňůru a máme tu čest vystupovat po boku kapelám typu FIRST BLOOD, italským mlátičkám EMBRACE DESTRUCTION a FACE YOUR ENEMY, českým zástupcům Smashed Face, FDK, FOB, Locomotive, Ingrowing a dalčí Malignant Tumour atd.

http://bandzone.cz/bornagain

 


 

BURNED INSIDE

Radek Bartoš - kytara, zpěv (čistý)
Pavel Chán - basa
Petr Chán - bicí
Honza Schmid- kytara
Filip Škobis - zpěv (řev)

Kapela funguje skoro 2 roky. Hrajeme crossover/metalcore. Na kontě máme dá se říct 2 demáče. Najdete nás zatím na BandZone a na facebooku. Co se týče našeho cíle – chceme dělat kvalitní hudbu, protože se chceme prosadit. Naživo klademe důraz na show ať si lidi pod podiem koncert užijou a odnesou si pár modřin.

http://bandzone.cz/burnedinside

 


 

BUTCHATCHOS

BUTCHOS-MIKI- zpěv, basa
BUTCHOS-HANZEREZ-kytara,
BUTCHOS-MARTINÉZ-bicí

Kapela vznikla po rozpadu rockové formace Empire,v roce 2008, hrajeme styl black-metalcore, od roku 2008 jsme vydali,zatím jedno demo,které má název 1711,náš cíl je dostat se z místní regionální kapely po klubech v celé republice nebo Slovensku a natočit cd v profi studiu.

www.bandzone.cz/Butchatchos

 


 

CALIDAD

Josef Fišer – zpěv, kytara
Tomáš Masopust - basa
Ondřej Svačina - kytara
Lukáš Babíček - bicí

Kapela Calidad datuje svůj vznik na rok 2006, kdy došlo pozměně kytaristy a odchodu zpěváka původního projektu k ustálení formace. Kapela odehrála velké množství koncertů na domácí scéně a dostala tak možnost zahrát si se zajímavými zahraničními kapelami. Na jaře roku 2007 nahrává kapela svoje první demo. V létě roku 2008 vystupuje na festivalu Rock for People, kde sklidí úspěch od fanoušků. Následně Calidad vydávají svůj debut v podobě alba Searching for Release. Tomuto albu se dostala řada pozitivních kritik. V květnu 2010 z kapely odchází bubeník DušanLiščák a nahrazuje ho Lukáš Babíček.

Vydaná CD:
Promo 2007
Searching for Release 2008
No Army Save You Now 2010

www.calidad.cz

www.facebook.com/calidad

www.bandzone.cz/calidad

 


 

COARSE GRAIN

Libor Navara - kytara, zpěv
Dušan Hanousek - bubny
Jiří Kuchař - zpěv
Lukáš Podvala - basa
+ na koncerty s námi jezdí posila Šiška - kytara

Kapela vznikla již na přelomu roku 94/95 pod názvem Psycho Analytic a po různých personálnich změnách se později přejmenovala na dnašní Coarse Grain. Stylově se kapela pohybuje ve stylu metalu, thrashe, hard core.
V roce 1995 vydala první studiové demo Inside Out (studio Benas)
1996 skladba The Old Time na kompilačním cd fy. Snake records
1998 demo So Strong (studio CS Sound Babice)
2001 CD demo 37 (studio Reného Pavezy - Locomotive, Loco)
2005 CD demo Brain Wash, nahráno ve zkušebně a zmastrováno ve Slavkově
2006 Klip Zahalená Tvář- Xicht song, Brno (Bořivoj Háj, HB Video), zvuk studio Slavkov 2007 TV Očko Klip a rozhovor
2008 únor nahlášen rozpad
2009 Kapela znovu začíná rozjíždět hard coreovou mašinu jménem Coarse Grain, přišel nový basák s přezdívkou Peklo (Lukáš Podvala) a na festivalu Warpath live fest v České Třebové bylo nahráno a následně sestříháno promo live DVD s dobrým zvukem! V současnosti kapela koncertuje a pracuje na novém materiálu.

http://bandzone.cz/coarsegrain

 


 

CRUEL

19.1.2011 odstoupili ze soutěže

 


 

D.A.D.

Milan Pařík - bicí
Jaromír Pařík - Kytara a zpěv
Tomáš Pípa - Kytara
Milan Rosůlek - baskytara

Psal se rok 1993 a v obci Kamenná u Polné se zrodila kapela D.A.D., v té době vystupující pod názvem Děti atomové doby. V této punkové éře jsme vydali tři kazety – Chemický útok (1993), Ve jménu peněz – live (1993) a Hanba lidí (1994).
Rok 1996: nahrána čtvrtá nahrávka: New live form.
V roce 1998 vyšla páta kazeta s názvem - … and once we will get lost, tentokrát u firmy Epidemie records,
Rok 2001: Na trh přišlo debutové CD Shadows – vydané u firmičky Cecek records.
V lednu 2004 navštívila kapela studio BB, kde nahrála CD Promo 2004
Rok 2005: Promo CD „Návrat“.
Rok 2006: Nahráno ve studiu Shaark aktuální CD „Loutky“
Rok 2008: Vydáno CD shrnující celou dosavadní dráhu skupiny + 3 nové songy.
Rok 2010: CD Kompromisy.

http://www.dadcz.com

 


 

DARK DAYS

Jakub "Dědek" Štefl - basa, vokály
Jakub "Bubla" Hlaváček - bicí
David "Deiwos" Bláha - kytara
Jakub "Togi" Engliš - kytara, vedlejší vokály

Kapela vznikla v létě 2008 ve složení Deiw a Togi, postupně se přidávali členové- basák Šťáva a po vystřídání velkého množství bubeníků a bubenic jsme nakonec našli naše "mládě" Bublu. Máme za sebou pár parádních akcí jak v naší domovině v Jihlavě tak i pár na různých místech Vysočiny. Naším cílem je vytvářet hudbu, která se bude líbit, něco co v místní scéně chybí, oživení… Začátky má kapela Dark Days v crossover metalu a postupně se stává specifičtější a nové věci lze zařadit mezi death-metalcore. Kapela vydá své první EP datované na únor 2011.

www.bandzone.cz/darkdays

 


 

DEATHSTAR

12.1.2011 odstoupili ze soutěže

 


 

DEKA

Kytara - Martin Juračka
Kytara2 - Aleš Charvát
Basa - Leoš Skoták
Bicí - Mick Vaněk
Zpěv- Marcel Staněk

Profil kapely: Vznik 1998 - hraní na tan.zábavách. Po 7 letech, kdy jsme hrávali kolem 60 akcí za rok- pauza, pak po třech letech od roku 2008 vlastní tvorba.Chtěli bychom se věnovat výhradně metalové muzice s prvkami staré thrash školy. V lednu 2009 jsme ve studiu Shaark natočili promo demo.

http://bandzone.cz/deka

 


 

De LITE

11.1.2011 odstoupili ze soutěže

 


 

DESIGNED BY DEATH

Jan Červeňák – kytara, zpěv
Jakub Lehotský – kytara, zpěv
Dušan - basa
Jarmila Lovásová - bicí

Vznik kapely r. 2007- sestava členů je původní. Kapela má na kontě 8 kompletních, koncertních skladeb a další 3 jsou rozpracované. Ovlivňuje je stará škola, čili death metal z 80.a 90.let. Nejbližšími plány jsou rozesílání promo balíčků labelům, produkcím, organizátorům festivalů, zinům(rozhovory,recenze) apod. Na podzim 2011 natočení debutového CD, pokud se to nepodaří diky MM dříve :) .
Žánr – death metal
EP Postrach bohů – křtěno 30.10.2010 – nahrávka obsahuje 4 skladby.

www.designedbydeath.cz

 


 

DIARRHOEA

Haniss – solová kytara
Hanes – solová kytara
Kelke – basová kytara
Ondráš – bicí
Venssa – zpěv

Vznik kapely DIARRHOEA se dá datovat na přelom roku 2001 a 2002 , to z popudu nyní již bývalého kytaristy Radka Petráše – Petlach (ex.Tartaros) a bývalého bubeníka Davida Najbrta (ex.L.O.N. nyní S.S.O.G.E.), kteří začali tvořit v opojení, nějaké pokusy a omyly – skladby, během krátké doby na post zpěváka oslovují Michala Vencka – Venssa (ex.L.O.N.) k těmto třem se přidává druhý kytarista Jan Složil – Hanes (ex.Bleeding Pain ), který velkou měrou zasahuje do směrové tvorby kapely, do které se přibírá na post druhého zpěváka Zdeněk Mašlan – Kelke (ex.Bleeding Pain ) a jako posel vždy dobrých zpráv je do kapely vtažen basák Pavel Hrnčíř – Hrnec (ex.N.A.M.B. nyní zpěv S.S.O.G.E.). V tomto složení kapela  ,,komponuje‘‘ styl dia-death-grind a koncertuje na mnoha akcích.
V roce 2003 natáčí v Bluestudiu, vzniklá nahrávka vychází ve vlastním nákladu pod názvem  Shit for you a obsahuje šest skladeb, roku 2005 natačí album v nahrávacím studiu Unart pod názvem Ready for anal Attack, to obsahuje sedm skladeb. Tato nahrávka zůstává však ve fázi rozpracovanosti, nahrávka se ukládá k ledu a nikdy se nedokončuje neb kapela projde personální změnou a po těchto změnách se odehrává jen málo koncertů a roku 2007 kapela zaniká.
Po dvouleté odmlce v květnu 2009 se DIARRHOEA opět dává v nové sestavě dohromady, ale bez bubeníka, který je nahrazen automatem, takto kapela odehrává mnoho koncertu až do podzimu letošního roku – 2010 kdy do kapely přichází bubeník a kapela je kompletní.

 


 

DISCONSOLATE

Štefan Timko - vokály
Boris Palko - gitara
Martin Pribula - gitara
Marko Petruš - bassgitara
Jozef Kešely - bicie

Disconsolate vznikol v roku 2008, ako bočný projekt členov kapely Contempt, postupom času sa z tohto projektu stala regulérna kapela .Po dokončení materiálu v lete 2009 začína koncertovať a momentálne dokončuje nahrávanie debutového albumu Behind the Doors of Perception, snažiac sa držať vo vodách melodickejšieho death metalu s troškou technickosti .Cieľom kapely je vydať album a aktívne ho podporovať čo najvačším počtom živích vystúpení.

www.facebook.com/disconsolate.sk

http://bandzone.cz/disconsolate

 


 

dISCORDANT

Discordant 037.JPG

David Pastorek – Dave - bicí
Michal Sasák – Fly - baskytara
Martin Sasák – Mafy – kytara
Kamil Hrtoň – Hill – kytara
Radan Kostovský - rA - zpěv

dISCORDANT vznikli někdy v létě 2004 v Krnově, kdy bubeník David (DARRHOEA) a kytarista Martin (ALCHEMY) přišli s myšlenkou na založení projektu po předchozích zkušenostech z kapel LIMITS OF NESCIENT. Po krátkém čase se připojit baskytarista Michal (ALCHEMY), další dřívější člen LIMITS OF NESCIENT. První oficiální zkouška se odehrála v létě 2004. Po dvou společných zkouškách měl hotové dvě skladby, jenž se staly později základním kamenem tvorby. Projekt byl nejprve pojmenován NASA. Zpěvákem se stal Radan (ex-NO THIS CONCRETE), jenž byl dřívějším členem kapely TARTAROS. Zakrátko odehráli první koncert, který se uskutečnil v klubu PUMA (Krnov) na Vánočním koncertě v roce 2004. NASA byla představena veřejnosti a odehráli několik skladeb. Během roku 2005 byla doplněna sestava kapely. Připojili se zpěvák Michal (ex-LIMITS OF NESCIENT, DIARRHOEA) a druhý kytarista Kamil (ex-TARTAROS).  Po roce hraní a skládání opět vystoupili v roce 2005 na Vánočním koncertě v PUMĚ v kompletní sestavě. Po té se dřívější projekt stal regulérní kapelou pod názvem dISCORDANT. V březnu 2006 byla ve studiu UNART (Slavičín) nahrána část materiálu CD bylo nazváno „Nagual Is The Reason Of Holy Vision“. Nahrávka byla dotažena do výsledného konce v květnu 2008 a vydána na vlastní náklady na konci roku 2008 pod názvem “Where fear is turning back”. V prosinci 2008 se ke kapele připojil nový bubeník David (ALCHEMY). V srpnu 2009 odchází zpěvák Michal Vencko.

www.discordant.eu

www.bandzone.cz/discordant

 


 

DISSECTION

Richie:Kytara zpěv
Milos: Basa
Fantozzi:Synth
Peťka: Bicí

Skupina Dissection byla založena v letech1985-86 Petrem Petrášem (Piškot) a Richardem Majerem (Richie). Kapela prošla značnou řadou personálních změn a dobrodružnou historií, byla úřady zakázána, vystupovala potom jménem Reaktor 666 a ke starému názvu se vrátila v roce 1990. V témže roce vystupovala jsko předkapela Vitacitu. Roku 1991 se kapela rozpadla a znovu se dala dohromady až v roce 2005.
Na jaře 2009 natočila své první CD s Názvem" Až Vstanou Mrtví " Album obsahuje 8 skladeb aje to stručný průřez dosavadní tvorbou.

http://www.dissection.wz.cz

http://www.facebook.com/pages/DissectioN/384751235715

 


 

DOOR FACE

Jaroslav Jiřičný / vocal
Karel Skála / guitar
Vlastislav Urban / bass guitar
Petr Hozák / drums, backvocal

Píše se leden 2009. Památná první zkouška nenechává nikoho na pochybách, že Doorface jsou na světě. Netrvá dlouho a kapela se jede poprvé ukázat lidem. Od prvních tónů je všem zúčastněným jasné, že pochybovat není na místě. Muzikanty úspěšný debut naplňuje novou silou a pouští se do další práce s ještě větším úsilím. Odvažují se dokonce i k treningovým praktikam, které s hudbou sice přimo nesouvisí, ale pomáhají. Po roce stráveném přípravou repertoáru vydává kapela své první demo. V květnu roku 2010 opouští kapelu basák Berry, kterého nahrazuje 5 strunný voják Vlasta Urban. Muzika trsátkem přitvrzuje a kapela začíná pracovat na novém materiálu na novou desku. Konec roku 2010 je ve znameni menší koncertní tour - Xichtem do dveří - společně s kapelou Kruhová Záležitost objíždí kapela pár českých měst.

http://www.bandzone.cz/doorface