DERRICK GREEN

Frontman velmi dobře známé brazilské metalové kapely Sepultura. V roce 1997 nahradil Derrick Green na postu frontmana tehdejšího zakladatele Sepultury Maxe Cavaleru. Od té doby se spolupodílí na tvorbě kapely a dává jí hlavní směr.

 

 

 

 

MICHAL HUSÁK

Na hudební scéně se pohybuje od roku 1996, kdy se objevil v týmu časopisu Big Beng! Následně od roku 2003 dosud působí v redakci magazínu Rock & Pop. Od roku 2003 je též spojen s metalovým pořadem Madhouse na TV Óčko. V letech 2004-2008 připravoval na ČT2 vložený blok Metal v rámci klipového proudu Velká noční hudba navazujícího na Noc s Andělem.

Od ročníku 2003 je garantem žánrové sekce Hard & Heavy v rámci Akademie populární hudby. Od roku 2003 je též pravidelným přispěvatelem magazínu Pařát a v posledních letech také webzinu Abyss. Přispívá do titulů jako mGuide/Muzikus (od r. 2005) nebo Metal Breath (od r. 2000).

Příležitostně se jeho texty objevují ve Sparku/Spiku, v minulosti v denících Lidové noviny, Metro, Právo i MF Dnes, na portálech Muzikus, iDnes, Freemusic či v magazínu Stereo & Video. V roce 2002 sepsal společně s Jaroslavem Špulákem knižní publikaci Yeah! 1990-2000 mapující rockovou scénu 90. let.

 

 

LADISLAV OLIVA

Spolupořadatel výročních rockových cen Břitva, člen Akademie + žánrové sekce (hard & heavy, punk & hardcore) cen Anděl, hlasuje také v ceně Apollo.

Hudební publicistice se věnuje již od roku 1989. Momentálně píše hlavně pro Aardvark a Fobii, občas také pro Czech Blade a Vinyl Disk Musick. V minulosti psal pravidelně pro Whiplash a Abyss, občas pro Big Beng!, Rock Report, Rock & Pop, Pařát, Spike ve Sparku aj. Vydával fanziny Faraon, FUCKer a Bažina, přičemž pod tímto názvem se zúčastnil i několika převážně vinylových kooperací. Prodejně spolupracuje především s Lecter Music Agency a MetalGate. Jeho řev zaznamenaly jednorázové improvizované projekty Faraon a Sračka.

Zabývá se pouze českou scénou, ovšem v poměrně širokém rozpětí veškerého rocku, metalu, punku či hardcoru. Mimo hudbu se intenzivně zajímá o sport a olympismus.

 

 

VLASA

S kytarou začal ve třinácti letech. Přes školní projekty se dostal do prvních vážnějších uskupení, jako byly ATOMIC TOM AND NUCLEAR JERRY později SOMETHING kde obstarává i mikrofon.

Zhruba v téže době začíná hostovat ve spřízněných SIX DEGREES OF SEPARATION (rok 2000) a zanedlouho se stává kmenovým členem. Hraje na všech dosavadních studiových nahrávkách kapely a obstarává i doprovodný zpěv.

V roce 2010 dostává nabídku hrát s Brunem v HYPNOS. Na desku Heretic Comando přispívá několika sóly. S HYPNOS projel několik evropských zemí, naposled východoevropské turné s AMON AMARTH. Jako host se podílí i na zatím poslední nahrávce rakouských DARKSIDE.

Zakládá vlastní značku kytarových aparátů VLASA & BLACK, kde zastává roli konstruktéra a vývojáře. Je aktivním členem kapel SDOS a HYPNOS.

 

 

MÁRA

Mára do hudby vstoupil jako basový kytarista, neb se na basu naučil na základní umělecké škole v Sezimově Ústí. Působil v mnoha kapelách: Pandora(2002-2004), Lucretia(2004-2006), Publick industry, F.O.B., nahrál demo s Bechyňskou kapelou Infall.

Když ho basa omrzela, dal se do zpěvu a jako zpěvák se ustálil v české kapele F.O.B., která patří mezi stálice naší scény.

Mezi Márovy oblíbené kapely patří Divine Heresy, Carnal Forge, Six Feet Under, Nightrage.

 

 

HISTORIE MASSACRE

1. ročník 2009-10

Pořadí ve finále ročníku

1. DYMYTRY

2. VENEFICA

3. ASCENDANCY

4. THE PANT

 

2. ročník 2010-11

Pořadí ve finále ročníku

1. SUFFOCATE WITH YOUR (VOMITUS) FAME

2. AREA CORE

3. SHADOW AREA

4. XXXX

3. ročník 2011-12

Pořadí ve finále ročníku

1. KEEP ON ROTTING

2. HELLOCAUSTOR

3. REVENGE DIVISION

4. APOSEPSIS

 

4. ročník 2012-13

Pořadí ve finále ročníku

1. NOBODY KNOWS

2. SPREADING DREAD

3. ATTACK THE HERO

4. SUNSET TRAIL

 

5. ročník 2013-14

Pořadí ve finále ročníku

1. DESIRE FOR SORROW

2. THE REVOLT

3. ALL FRIENDS DEAD

4. SELF DEFENCE

 

6. ročník 2015-16

Pořadí ve finále ročníku

1. DRUNK WITH PAIN

2. MELTDOWN

3. AGASSIZ

4. LATEXJEZUS