Podmínky přihlášení do soutěže

jste česká nebo slovenská kapela s vlastní tvorbou v oblasti metalové hudby
členové kapely jsou starší 15-ti let a mají trvalý pobyt na území ČR nebo SR
jste schopni živě vystoupit v délce 35 - 45 minut před publikem
zaregistrujete se  - podrobnosti viz níže

Registrace a účast v soutěži je bezplatná.

Registrace kapel bude ukončena k datu 1. 2. 2010.

REGISTRUJETE SVOJI KAPELU odesláním mailu na soutez(zavináč)music-city.cz s níže uvedenými nutnými údaji o kapele:

K registraci je třeba uvést

název kapely, počet a jména jejích členů a jejich nástrojové obsazení, stageplan
kontaktní údaje na managera kapely nebo zastupující osobu: jména a příjmení, e-mail, telefon, ze kterého města kapela pochází
web nebo odkaz na profil kapely
stručná informace o kapele (např. vznik, žánr, vydaná CD, cíl,….)
1 ks foto kapely
přes www.uschovna.cz zašlete na mail soutez(zavináč)music-city.cz  3 ks demo snímků ve formátu MP3 nebo link, kde se dají nahrávky stáhnout (neposílejte nahrávky mailem !)
Přihlásit se též můžete vyplněním tohoto formuláře, který si vytiskněte, ručně vyplňte a společně s demonahrávkou na CD/DVD zašlete poštou na :

MUSIC CITY, Ocelářská 937/39, 190 00 Praha 9 – Vysočany, na zadní stranu obálky uveďte „MetalGate Massacre“.

Kapela svou registrací a poskytnutím demo nahrávek uděluje souhlas s jejich zveřejněním na internetu pro potřeby hodnocení a hlasování.Pravidla soutěže

1.
Pořadatelem soutěže MetalGate Massacre jsou společnosti MMC Praha s.r.o. (www.mmcpraha.cz), MUSIC CITY (www.music-city.cz) a MATRIX klub (www.matrixklub.cz).

2.
Soutěž probíhá v celkem 6-ti základních soutěžních kolech, 2 semifinále a 1 finále. Jednotlivá kola proběhnou v níže uvedených termínech vždy v MATRIX klubu, Koněvova 13, Praha 3 – Žižkov, www.matrixklub.cz.

1. základní kolo             čtvrtek 29.10.2009       uzávěrka přihlášek 15.10.2009
2. základní kolo             středa  25.11.2009       uzávěrka přihlášek 31.10.2009
POZOR ZMĚNA: 2. kolo proběhne již 24.11.2009 (důvodem změny je koncert skupiny Rammstein) !
3. základní kolo             čtvrtek 10.12.2009       uzávěrka přihlášek 13.11.2009
4. základní kolo             čtvrtek 14.1.2010         uzávěrka přihlášek 1.12.2009
5. základní kolo             čtvrtek 11.2.2010         uzávěrka přihlášek 1.1.2010
6. základní kolo             čtvrtek 11.3.2010         uzávěrka přihlášek 1.2.2010

1. semifinálové kolo       čtvrtek 15.4.2010
2. semifinálové kolo       čtvrtek 13.5.2010

Finálové kolo                 čtvrtek 3.6.2010

3.
Pořadatelé si vymezují právo na změnu termínu soutěžních kol.

4.
Kapely na soutěži vystupují bez nároku na honorář a na úhradu jakýchkoli s vystoupením vzniklých nákladů. Každá soutěžící kapela obdrží na místě občerstvení, 2 nápoje na člena kapely, dárky od partnerů soutěže.K dispozici v Matrix klubu bude hudební aparát (základ bicích, bassový aparát Marshall, kytarový aparát Marshall). Ozvučení, odposlechy a zvukaře zajišťuje pořadatel soutěže. Každá kapela může bezplatně zaparkovat na parkovišti klubu až 2 auta.

5.
ZÁKLADNÍ KOLA - Do každého ze 6-ti základních kol vybere odborná porota z přihlášených kapel a jejich hudebních nahrávek  3 kapely, které získají v součtu hodnocení porotců nejvyšší bodové ohodnocení. Bodování je tajné, tři vybrané kapely budou zveřejněny na webu www.metalgate.cz do 10 dní po uzávěrce přihlášek. Nevybrané kapely automaticky postupují do výběru dalších základních kol.

Postupující kapela každého ze základních kol je určena hlasováním návštěvníků přímo v MATRIX klubu v den konání soutěže.

Na závěr každého základního soutěžního kola vystoupí host večera – tedy nesoutěžní metalová kapela, která večer uzavře, a po jejím vystoupení bude vyhlášen vítěz základního kola, který postupuje do semifinále.

Druhý den po soutěži budou zveřejněny výsledky na stránkách www.metalgate.cz.

6.
DIVOKÉ KARTY SOUTĚŽE – tedy 2 kapely, které automaticky postupují do 2 semifinálových večerů na základě hlasování veřejnosti. Profily registrovaných kapel naleznou voliči na stránkách: http://www.music-city.cz/press/5/metalgate-massacre-profily-kapel/.

Svůj hlas s názvem kapely odešlou na mail: hlasuj(zavináč)music-city.cz

Hlasování bude ukončeno 30.3.2010 – kapela s nejvíce obdrženými hlasy vystoupí na prvním semifinále, kapela druhá v pořadí vystoupí na druhém semifinále. Pokud dojde ke shodě hlasů u více kapel, postupuje ta kapela, která vítězného počtu hlasů dosáhla dříve (bude posuzováno na základě data došlých hlasů).

Pakliže se stane divokou kartou zároveň vítěz základního kola, postupuje jako divoká karta kapela s následujícím nejvyšším počtem hlasů.

7.
SEMIFINÁLE - Do 2 semifinálových kol postoupí 6 vítězných kapel ze základních kol. V prvním semifinále se utkají vítězové 1., 2. a 3. základního kola + první divoká karta, v druhém semifinále se utkají vítězové 4., 5. a 6. základního kola + druhá divoká karta.

2 postupující kapely každého ze semifinálových kol jsou určeny hlasováním návštěvníků a poroty přímo v MATRIX klubu v den soutěže, finalisté budou vyhlášeni vždy na konci každého semifinálového soutěžního večera do 1 hodiny po odehrání poslední soutěžní kapely.

Druhý den po soutěži budou zveřejněny výsledky na stránkách www.metalgate.cz.

8.
FINÁLE - Do finále postupují 4 vítězné kapely z obou semifinálových kol.

Vítězná kapela celé soutěže je určena hlasováním návštěvníků a poroty přímo v MATRIX klubu v den soutěže, vítěz bude vyhlášen do 1 hodiny po odehrání poslední kapely.

Druhý den budou zveřejněny výsledky na stránkách www.metalgate.cz.

9.
Pořadatel si vymezuje právo ze soutěže vyloučit takovou kapelu, která 3 x odmítne účast na vystoupeních v určeném termínu, čase a místě, a nahradit ji kapelou s následujícím nevyšším počtem bodů nebo hlasů.

10.
Svou registrací v soutěži udělujete svůj souhlas s tím, že poskytnuté údaje mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovávány společností AudioMaster CZ s.r.o., jakožto správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění za účelem vyhodnocení, nabízení výrobků a služeb a informací o akcích společnosti AudioMaster CZ s.r.o. Odeslání registrace pořadateli soutěže souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků (dle zákona 480/2004 Sb.). Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoliv bezplatně odvolán písemnou formou na adrese: AudioMaster CZ s.r.o. - divize MUSIC CITY, Praha 9 -Vysočany, Ocelářská 937/39, PSČ 190 00.

Toto ustanovení platí shodně pro společnosti MMC Praha s.r.o. a MATRIX klub.