FINÁLE – 3.6.2010

O absolutní vítězství v 1. ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre 2009/2010 soutěžily tyto kapely:

DYMYTRY, VENEFICA, THE PANT, ASCENDANCY.

Finálový večer v klubu MATRIX navštívilo přes 350 fanoušků tohoto hudebního žánru.

Výsledky hlasování jsou: Dymytry - 120 hlasů Venefica - 96 hlasů Ascendancy - 58 hlasů The Pant - 46 hlasů

Vítěz celé soutěže kapela Dymytry vystoupí také na MetalGate Open Air 12.6.2010 na VOSTROVĚ u Mnichova Hradiště.

2. SEMIFINÁLOVÉ KOLO – 13.5.2010

V druhém semifinálovém kole vystoupily a o postup do semifinále soutěžily tyto kapely:

OBSCURO CORVUS, INSANE, VENEFICA a DYMYTRY.

V diváckém hlasování, kterého se zúčastnilo 134 návštěvníků, zvítězila a třetím finalistou se stala kapela DYMYTRY.

V počtu hlasů u diváků se na druhé místě umístila kapela VENEFICA, na třetím místě kapela INSANE a na čtvrtém místě OBSCURO CORVUS. Hlasující přítomná porota rozhodla o čtvrtém finalistovi, kapele VENEFICA. U porotců pak na druhém místě skončila kapela DYMYTRY, na dlaších místech rozhodli porotci shodně jako diváci - na třetím místě kapela INSANE a na čtvrtém místě OBSCURO CORVUS. Vítězné kapely, spolu s prvními dvěma finalisty The PANT a ASCENDANCY, postupují do finále, které se uskuteční 3.6.2010 opět v MATRIX klubu.

1. SEMIFINÁLOVÉ KOLO – 15.4.2010

V prvním semifinálovém kole vystoupily a o postup do semifinále soutěžily tyto kapely:

ASCENDANCY, LEGION, ELYSIUM, THE PANT

Hlasování se zúčastnilo 101 návštěvníků, kteří rozhodli, že prvním finalistou se stává kapela THE PANT.

V počtu hlasů u diváků se na druhé místě umístila kapela LEGION, třetí místě kapela ELYSIUM, čtvrtém místě kapela ASCENDANCY. Hlasující přítomná porota rozhodla o druhém finalistovi, kapele ASCENDANCY. U porotců pak na druhém místě skončila kapela ELYSIUM a se shodným počtem hlasů pak na dalším místě kapela LEGION a THE PANT. Vítězné kapely postupují do finále, které se uskuteční 3.6.2010 opět v MATRIX klubu.

DIVOKÁ KARTA

Hlasování o "Divokou kartu" zná vítěze 1. místo – ASCENDANCY – vystoupí v 1. semifinále 2. místo – OBSCURO CORVUS – vystoupí v 2. semifinále Počet hlasů v "Divoké kartě" a abecední seznam všech přihlášených kapel naleznete v záložce Divoká karta na této stránce.

6. SOUTĚZNÍ KOLO – 11.3.2010

V šestém základním kole vystoupily a o postup do semifinále soutěžily tyto kapely: OBJECT, VENEFICA, ASCENDANCY 65 hlasujících návštěvníků rozhodlo o posledním semifinalistovi, a tím se stala kapela: VENEFICA Na druhém místě skončila kapela ASCENDANCY a třetím kapela OBJECT.

5. SOUTĚZNÍ KOLO – 11.2.2010

V pátém základním kole vystoupily a o postup do semifinále soutěžily tyto kapely: DUOBETIC HOMUNKULUS, MANDRAGORA, INSANE 56 hlasujících návštěvníků rozhodlo o pátém semifinalistovi, a tím se stala kapela: INSANE Na druhém místě skončila kapela MANDRAGORA a třetím kapela DUOBETIC HOMUNKULUS. Stále však probíhá hlasování o DIVOKOU KARTU soutěže, tedy o dvě kapely, které postoupí do semifinále na základě nejvíce zaslaných hlasů na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Tedy nic není ztraceno ani pro kapely, které v tomto kole nepostoupily. Podpořte je! Hlasování o divokou kartu bude ukončeno 30.3.2010. Děkujeme za vystoupení hostu večera kapele ADOR DORATH!

4. SOUTĚZNÍ KOLO – 14.1.2010

Ve čtvrtém základním kole vystoupily a o postup do semifinále soutěžily tyto kapely: Cruel, Dymytry, Tristana 109 hlasujících návštěvníků rozhodlo o čtvrtém semifinalistovi, a tím se stala kapela: DYMYMTRY Na druhém místě skončila kapela CRUEL a třetím kapela TRISTANA ze Slovenska. Stále však probíhá hlasování o DIVOKOU KARTU soutěže, tedy o dvě kapely, které postoupí do semifinále na základě nejvíce zaslaných hlasů na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Tedy nic není ztraceno ani pro kapely, které v tomto kole nepostoupily. Podpořte je! Děkujeme za vystoupení hostu večera kapele INNOCENS!

Poznámka: Kapela SLOW TENSION, která se do soutěže přihlásila, nebyla dále do soutěže zařazena, neboť jejich produkce neodpovídá žánru, pro který je soutěž určena. Nicméně u poroty sklidila hudebně velký úspěch.

3. SOUTĚZNÍ KOLO – 10.12.2009

Ve třetím základním kole vystoupily a o postup do semifinále soutěžily tyto kapely: Legion, Inverted, Personal Signet 50 hlasujících návštěvníků v MATRIX klubu nakonec rozhodlo o třetím semifinalistovi, kterým se stala kapela: LEGION Na druhém místě skončila kapela Inverted a na třetím kapela Personal Signet. Ale ani pro tyto nepostupující kapely není zdaleka nic ztraceno. Stále probíhá hlasování fanoušků o Divokou kartu soutěže, kterým je možno, na základě nejvíce zaslaných hlasů oblíbené kapele na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., postoupit do semifinále. Děkujeme všem kapelám, které v tomto kole bojovaly a také hostu večera – kapele Pandemia !

Do třetího soutěžního kola vybírala naše porota z 33 přihlášených kapel. Dle bodového ohodnocení byly porotou vybrány tyto kapely: Personal Signet, Dirty Game, Face of Agony Bohužel kapela Dirty Game již potřetí odmítla pořadateli navržený termín, a proto již nyní ztrácí možnost účastnit se dalších základních kol. Jediné, co ji může v soutěži udržet je hlasování jejich fanoušků o „Divokou kartu“ soutěže (což by znamenalo postup kapely do semifinále bez boje v základních kolech). Ani další vybraná kapela Face of Agony se již soutěže nezúčastní, neboť nadobro ze soutěže odstoupila. Místo těchto kapel byly v následném bodovém žebříčku osloveny kapely: Inverted - účast potvrdili Egotrip - se nezúčastní a z celé soutěže odstupují Lammoth – odmítli tento navržený termín Blue Baby Syndrome – odmítli tento navržený termín Legion – účast potvrdili !!!

2. SOUTĚZNÍ KOLO – 24.11.2009

Ve 2. soutěžním kole se o postup do semifinále utkaly tyto kapely: Elysium, The Pant, Self Defence Opět přes 100 hlasujících diváků v MATRIX klubu rozhodlo o druhém semifinalistovi, kterým se stala kapela – THE PANT ! Postup o pouhé dva hlasy unikl kapele ELYSIUM, na třetím místě skončila kapela Self-Defence. Hostem večera byla kapela Isacaarum. Všem děkujeme za skvělá vystoupení a příjemnou atmosféru v klubu!

V druhém kole soutěže se vybíralo již z 35 přihlášených kapel. Porota svým hlasováním vybrala tyto 3 kapely (jsou řazeny od kapely, které získala nejvyšší bodové hodnocení k nižšímu): Personal Signet, Dirty Game,The Pant Bohužel kapela Dirty Game již podruhé účast odmítla, jako další v bodovém hodnocení se umístily kapely Ergotrip, pak Inverted, které svoji účast také odmítly, následovala tedy kapela Elysium, která svoji účast potvrdila. I přes předchozí potvrzení účasti nám ve čtvrtek 19.11. zrušila vystoupení z důvodu zahraniční cesty jednoho ze svých členů kapela Personal Signet – ihned jsme oslovili další kapely v bodovém pořadí – Latitude 77 účast odmítli, vystoupení potvrdila následná kapela Self-Defence, které tímto děkujeme, že byli schopni tak rychle zareagovat a přijet soutěžit!

1. SOUTĚZNÍ KOLO – 29.10.2009

V 1. soutěžním kole se o postup do semifinále utkaly kapely: Fire In The Hall, Abstract Essence, Sabathory Přes sto hlasujících diváků v MATRIX klubu rozhodlo svými hlasy o prvním semifinalistovi, kterým se stala kapela FIRE IN THE HALL ! Jako druhá v hlasování skončila kapela Abstract Essence a na třetím místě Sabathory. Hostem večera byla kapela: Tortharry

Do 1. kola soutěže MetalGate Massacre se přihlásilo prvních 20 kapel. Porota svým hlasováním vybrala tyto 3 kapely (jsou řazeny od kapely, které získala nejvyšší bodové hodnocení k nižšímu): Abstract Essence, Dirty Game, Face of Agony Bohužel kapely Face of Agony a Dirty Game z pracovních důvodů některých svých členů účast v 1. kole soutěže odmítly, jako další v bodovém hodnocení se umístily kapely Sabathory a Fire In The Hall, které svoji účast potvrdily.